Bursa Uludağ turu için hoş geldiniz. Uludağ kayak merkezi ve Uludağ turu yılın her döneminde ilgi gören tatil yerlerindendir. Eğer ki Bursa’da ikamet ediyorsanız ve Uludağ tur programı arıyorsanız detaylı araştırma yaparak kaliteli tur programlarını tercih etmelisiniz. Kalitesi yüksek konaklama yapabileceğiniz oteller, gezi programları ve kayak tesislerini içerisine alan tur paketlerini değerlendirmelisiniz.

Bursa Uludağ Turu

Uludağ turu için mutlaka tavsiye edilen seyahat için takviminiz uygunsa konaklamalı tur programlarını değerlendirmeniz doyasıya eşsiz bir Uludağ tatili yapmanıza vesile olur. Tur sırasında kısa ve tatlı bir mola vermek istediğinizde Uludağ’da yer alan Aynalı Gölü de ziyaret etmeyi ve birkaç saat bu doğa harikası olan gölde yüzme molası vermeyi unutmamalısınız.

Yüzmek için oldukça ideal bir göldür. Genellikle bu gölü sakin zaman geçirmek isteyen kişiler tercih etmektedir. Bursa Uludağ turu konusunda Miss turizm tercih edilebilir.

En İyi Uludağ Tur Programı

Uludağ Batı Anadolu’da yer alan eşsiz güzelliğe sahip bir zirvedir. Bursa ilçesinde yer alan göl şehir merkezine 22 kilometre uzaklıktadır. Bursa üzerinden kolaylıkla Bursa iline karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Fakat teleferiği kullanarak eşsiz dağ manzarası ve havası soluyabilirsiniz. Göle çıkmak için teleferikten yararlanabilirsiniz. Uludağ teleferiği ülkemizin ilk teleferiği olma özelliğini taşır. Teferrüç ve Sarıalan yaylalarını birbirine bağlayarak sizi dağın zirvesine ulaştırır. Missturizm.com sitesine giriş yaparak avantajlı tur fiyatlarından yararlanabilir ve Uludağ turu program bilgilerinin detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

https://www.missturizm.com/turlar/bursa-cikisli-uludag-turlar

Tags

Comments are closed